14 Temmuz 2016

TurkNet İnternetimi Kesti ve 2 Hafta Boyunca Geri Bağlamadı.

TurkNet firmasından 2 aydır home office amacıyla internet aboneliği hizmeti alıyorum. Haziran faturasını 1 hafta geç ödemem sonucunda, sistem üzerinden yazılımsal olarak yapabilmelerine rağmen internetimi binada bulunan santral kutusundan kestiler. Kendilerini aradığımda ise bunu da rahat bir şekilde dile getirdiler. Ödemeyi yaptıktan sonra 1-3 gün arasında hizmetimin tekrar aktif edileceğini söylediler fakat tam 2 hafta geçmesine rağmen hizmetim kesik durumda. 2 hafta sonra telefonuma art arda 2 adet "internet hizmetinizin kesintisinin sebebinin binadaki kablolardan ya da modeminizden kaynaklı olabileceğini tespit ettik, bizi ******** numaradan arayabilirsiniz" şeklinde mesajlar geldi.

Bu firmadan şikayetçiyim.

Yunus 151 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi24 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 13.07.2016 tarihinde gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili 10391879 numaralı destek kaydınızı oluşturduk. Çözüm uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizlere bilgi verecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön