16 Kasım 2015

TurkNet İnternetimi 2 Mbite Sabitlediler!!

Herhangi bir altyapı yetersizliği olmadığı halde internetimi abone olduğum günden beri 2 mbit'e sabitlediler. Müşteri hizmetleri aradım çok saçma bir şey söylediler. Dediler ki komşularınızın internet hızını ölçün sonra resmini çekip bize gönderin ona göre yükselteceğiz. Komşularım 16 mbit ile internete giriyor. Santrale uzak noktada değilim bana boş laflar söylemeyin. Kardeşim santrale 6 km uzakta onda da TurkNet var 11 mbit bağlanabilir hattı var 8 mbit ile sorunsuz internete bağlı.

Bekir 196 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi26 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi17 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 9155241 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi16 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön