11 Aralık 2015

TurkNet İnternetim ve Telefonum Eski Abone Olduğum İçin Kesildi.

08/10/2015 tarihinde 2243667***numaralı telefon ve internet hattım TurkNet yetkilisi A. hanım tarafından kesilmiştir. Engelli aboneliği için eksik evrak var bahanesiyle hattım kesilmiştir. Taahhüdümün bitmesine 25 gün kala hattım kesilmiştir. Bunun sonucunda 1 ay internetsiz kaldım. Türk Telekom'dan yeniden telefon bağlatmak zorunda kaldım. Yeniden bağlantı parası, damga vergisi ödedim. TurkNet faturalarım hiç aksatmadan ödenmiştir her zaman. Hem telefonumu hem de internetimi haber vermeden kestiler. Hattımın yeniden aktif olmasını istiyorum. Zararımın karşılanmasını istiyorum. Gönderdiğim engelli evraklarını göndermediniz deyip 4.sefer yeniden istiyorlar.

Emin 156 Okunma

Cevaplar

 • Emin17 Aralık 2015

  Yeniden başvuru yaptım aynı firmaya telefon ve internet aldım. 1 ay önce tüm evrakları eksiksiz yolladım ama yeniden evrak göndermediniz diyorlar nasıl yapsam şaşırdım nasıl ispat edeceğim ben bunu evrakları kargocu gördü koyarken noter huzurunda mı yollamam gerekiyo evrakları çıkan zarftan başvuru evrakı çıkmış internetim açılmış ama engelli evrakları çıkmamış bu nasıl oluyor anlayamıyorum sorun son sürat devam ediyor artarak katmerleşerek devam ediyor

 • TurkNet Temsilcisi15 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi11 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili olarak işlemleriniz 9367264 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi11 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön