17 Kasım 2015

TurkNet İnternetim Ne Zaman Bağlanacak!

Üyeliğimi aktif ettiklerini söylüyorlar ancak modemdeki ilgili ışık yanmıyor. 3 gündür eve adam
gönderecekler, ne gelen var ne giden. Ne zaman internetim olacak? Bu ay ki faturayı ödemeyi ayrıca reddediyorum, peşinen söyleyeyim.

Nurşah 180 Okunma

Cevaplar

 • Nurşah'ın Teşekkür Mesajı27 Kasım 2015

  Hızlı dönüş için teşekkür ederim.

 • TurkNet Temsilcisi18 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz aksaklık ile ilgili gerekli kontroller yapılmış olup, iç tesisatınızı kontrol ettrimeniz yönünde tarafınıza bilgi verilmiştir. Yapmış olduğunuz kontrollerde splitter cihazınızı değiştirmeniz ile sorununuzun giderildiği teyit edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi17 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9156280 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi17 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön