26 Ekim 2016

TurkNet İnternetim Hala Bağlanmadı...

Neredeyse 10 gün oldu hala internetim bağlanamadı.

İhsan 381 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi22 Ocak 2017

    Merhaba İhsan Bey, Aktivasyon süreciniz ile ilgili yapılan kontroller sonucunda bulunduğunuz bölgede teknik altyapı sorunu olması nedeniyle aktivasyonunuz tamamlanamamıştır. Aktivasyon işlemlerinizin tamamlanamadığı bilgisinin sizlerle paylaşılması için 18.01.2017 tarihinde yapılan aramada tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba İhsan Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba İhsan Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön