24 Ekim 2016

TurkNet İnternetim Çok Yavaş ve Kopuyor...

İnterneti bağlattığımdan beri sürekli yavaş ve kopma oluyor. Özellikle saat 17:00'den sonra hiç kullanılmaz oluyor. Defalarca teknik servisi aradım, her seferinde apartmana gelen sinyali kontrol etmek için eleman gönderiyorlar ve her seferinde hatta sorun yok elektrikçi çağır diyorlar.

Elektrikçi çağırdığımda hatta bir sorun olmadığını söyledi. Bağlattığımdan beri interneti doğru düzgün kullanamadım ve böyle devam ederse üyeliğimi iptal edeceğim.

Furkan 456 Okunma

Cevaplar

  • Furkan 28 Ekim 2016

    Bana ulaşıldı sorunumu çözmek için aynı adımları yaptı ama hiçbir işe yaramadı. Hala sürekli kesilme ve hız sorunu yaşıyorum.

  • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Furkan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Furkan Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11064182 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön