17 Ekim 2016

TurkNet İnterneti Hala Bağlamadılar...

Nakil yaptırdım. Pendik merkezde 45 gündür hala interneti bağlamadılar. Adamlar tam bir umursamaz. Çağrı merkezi hep aynı laf ile oyalıyor. Genel Müdürlüğünün telefonu yok. Kiminle muhatap olacağın belirsiz...

Rüstem 332 Okunma

Cevaplar

  • Rüstem23 Ekim 2016

    İletişim Hizmetleri olarak sadece isminiz mevcut. Kurumunun sadece 800 lü çağrı merkezi var. Yetkili kimseye. Ne iletişiminden bahsediyorsunuz. Bugün tam 55 gün oldu. Pendik sahil de internetimi baglayamadiniz. Ama faturayı tahsilde hiç sıkıntı yok. 21. yy da bu neyin kafası. İnsanları sadece kandiriyorsunuz. 800 Tlf lara bağlanmak için 55 günde 100 lira telefon parası ödedim. Kendinize ait teknik servisini yok. İş yapılacak mi dediğim zaman. Rica ederiz cevabı ile karşı karşıya kaldım. İlginç. Taktiri yüce millete bırakıyorum. Bugün 23 Ekim hala devam eden bir sorunum var.

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Rüstem Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11027495 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön