10 Kasım 2015

TurkNet İnternete Giremiyorum.

İnternete giremez oldum, bu ne böyle, bu sorunu ne zaman çözmeyi düşünüyorsunuz acaba? Her gün sizi aramak zorunda değilim. Sorunuma bir çözüm bulmanızı istiyorum.

Sevda 222 Okunma

Cevaplar

 • Sevda'nın Teşekkür Mesajı13 Kasım 2015

  Çözüm için teşekkürler

 • TurkNet Temsilcisi11 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Kullanmış olduğunuz internet hizmetinizde yaşadığınız kopma sorunu ile ilgili gerekli bilgilendirmeler tarafınıza iletilmiştir. Yapılan çalışma sonucunda bağlantı hızınız uygun değerlere çekilerek sorun giderilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi10 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9103725 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi10 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön