01 Ekim 2016

TurkNet İnternete Bağlanamıyorum!

Benim şikayetim internete bağlanamamak. Modem de internet Wifi ve ADSL ışıkları yandığı halde internete bağlanamıyorum. İki haftadır müşteri hizmetleriyle iletişimde olmama rağmen sorunum için gelip yardımda bulunmadılar. Sabrın sonundayım ayın yarısı oldu ay sonu geldiğinde tıkır tıkır ücretini ödediğim hizmetimden faydalanamıyorum. Bu hafta sonuna kadar tekrar çözülmez ise BTK'ya şikayet edeceğim BTK'nın bu tarz şirketlerde lisans sonlardırma yetkisi vardır bunu hatırlatırım.

Ebru 512 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi03 Ekim 2016

    Merhaba Ebru Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda internet erişiminizde teknik bir sorun bulunmamıştır. Bilgisayar ve modem bağlantılarınızı kontrol ettirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi01 Ekim 2016

    Merhaba Ebru Hanım, Öncelikle size böyle bir aksaklık yaşattığımızdan dolayı çok üzgünüz. Turknet olarak hedefimiz aslında , en yüksek ve en kesintisiz hizmeti üyelerine sunan işletmeci olmak. Ancak ortak kullanılan telekom altyapıları gibi sebeplerden dolayı , zaman zaman üyelerimizde kesintiye sebep veren arızalar oluşabilmektedir. Sizlerle yapılan görüşme detaylar öğrenilerek 10890292 referans kaydınızı oluşturduk. Arızanızı hemen inceleyecek, çözüm yolları ile ilgili size mümkün olan en kısa sürede dönüş yapacağız. Saygılarımızla TurkNet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön