08 Nisan 2016

TurkNet İnternet Yavaş...

Çağrı merkeziniz AKN doldu deyip duruyor. İnternetim o kadar yavaş ki hiçbir sosyal medya sitesine giremiyorum. İnternet üzerinden yapmam gereken bir yığın iş var. Bu sorunu çözmeniz gerekiyor TurkNet.

Kemal 322 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi10 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Sizlerle yaplan görüşmede AKN kaynaklı performans sorunu yaşadığınız bilgisi verildi ve sizlerden onay alınarak daha yüksek kotalı pakete geçişiniz sağlanarak sorununuz giderildiği teyit edildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 10046306 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön