27 Ekim 2016

TurkNet İnternet Ve Telefonum Çalışmıyor.

18 Kasım 2016 tarihinde arıza kaydı oluşturdum. Ardından perşembe günü arızanın 48 saat sonunda halledileceğini söylediler. 3. gün cep telefonuma attıkları mesajda modemi ve kabloları kontrol etmemi, TurkNet olarak herhangi bir arıza tespit edemediklerini belirttiler. Daireye gelen telefon hattında çevir sesi olmadığını, arızanın hala devam ettiğini belirttim. Yaklaşık 10 gündür henüz arızayı tespit edip çözemediler.

Türknet arızayı gideremiyor. 10 gündür İstanbul içi arıza giderilebilmiş değil. 10 gün hizmet veremediler. Faturada kolaylık sağlayacaklar mı ondanda emin değilim. Bu süre zarfında hemen her gün TurkNet müşteri hizmetlerini aradım. Aldığım cevapları onlardan önce söylemeye başlar oldum. Bugün son aramamda santrale kadar internet hizmetinin geldiğini, santralden ankastreye kadar olan kısmı kontrol edip bilgi vereceklermiş. Umarım sorun çözülür...

Cem 150 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi16 Ocak 2017

  Merhaba Cem Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup saha ekiplerimiz tarafından arızanız giderilmiştir. Arıza boyunca kullanamadığınız süre olarak 33.32 TL indirim verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cem06 Kasım 2016

  18.gün günlerden pazar TurkNet'in iç hat ptobleminde karar kılması ile ankastreden eve gelen kabloyu yeninden çektirdim. Gelen kablo direk modeme bağlı arada splitter olmamasına rağmen yine internet yok. TurkNet artık iç hat problemi diyemez demesine ama 18 gündür türlü gerekçelerle arızam giderilmiyor.

 • Cem31 Ekim 2016

  Merhaba. 31 Ekim pazartesi 14.gün hala durumda değişiklik yok. : (

 • Cem27 Ekim 2016

  10 Günde en az 7-8 kez müşteri hizmetlerini aradım, ankastrede bulunan telefon hattımın hangisi olduğunu bile bilmiyorum. En azından üzerine dair numaramı veya telefon numaramı yazsaydınız. Tekrar ediyorum dairemdeki hatta çevir sesi yok. Lütfen vereceğiniz yanıtlarda modeminizi ve kablolarınızı kontrol ediniz demeyin...

 • TurkNet Temsilcisi27 Ekim 2016

  Merhaba Cem Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11097637 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön