08 Haziran 2016

TurkNet İnternet ve Telefon Kullanamıyorum!

Yaklaşık bir yıldır TurkNet abonesiyim. Bu süre zarfında internetimde sürekli kopmalar meydana geliyor. Yaklaşık 1 aydır da ev telefonuma çevir sesi gelmiyor. Şu an itibariyle de ADSL ışığımda sabit yanmıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda bina girişindeki kutudan kaynaklı bir arıza olabileceği elektrikçi çağırıp buna baktırmam gerektiğini söylüyorlar lakin T***'a sorduğumda o kutuyu hiçbir şekilde 3. kişilerin açmaya yetkisinin olmadığı söyleniyor. Netice itibariyle şu an kullanamadığım internete ve telefona ücret ödemekteyim. TurkNet hiçbir şekilde arızayı gidermek için çaba sarf etmiyor. Müşteri hizmetlerinin bana verdiği cevap telefon şakalarını aratmayacak nitelikte. Ayrıca kutuya ekiplerin gelip baktığı şeklinde de yalan söylüyorlar. Tek kelime ile yazıklar olsun.

Seyit 187 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi14 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Seyit10 Haziran 2016

  Beni bir daha rahatsız etmeyin

 • TurkNet Temsilcisi08 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 10247574 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi08 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön