13 Ekim 2016

TurkNet İnternet Ve Telefon Hattını Kullanamıyorum!

TurkNet müşteri hizmetlerinden yaptığım arıza kayıtlarına dayanarak 30.09.2016'dan itibaren 20 gün içerisinde telefon hattımızın ve internet hattımızın hizmete açılmaması durumunda TurkNet müşteri hizmetlerinden taahhüt'e karşılık olan cayma bedellerini ve sonrasında doğabilecek tüm masrafları tarafıma gelebilecek her türlü tazminat ve bedelleri kabul etmemekteyim. 20 gün içerisinde yapılmaması halinde TurkNet'ten vazgeçtiğimi ve bu zaman süresinde geçen kayıp olan maddi ve manevi tüm haklarımın TurkNet tarafından talep edileceğini tarafınıza iletmek istedim...

Ömer 309 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi23 Ocak 2017

    Merhaba Ömer Faruk Bey, Öncelikle sizi artık aramızda göremeyeceğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtiriz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebinizle ilgili gerekli kontroller yapılmış olup saha ekiplerimiz tarafından arızanız çözüm aşamasındayken talebinize istinaden hizmetiniz iptal edilmiştir. Arızanız ile ilgili çalışmalar tamamlanamamıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Ömer Faruk Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11010457 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön