27 Ocak 2016

TurkNet İnternet Türkiye`ye Gelmiş En İlgisiz Firma!

Hızı 16 Mbps`lik olan internetimi yaklaşık bir aydır 2 veya maksimum 3 mbps olarak kullanıyorum. Bu şikayetimi telefonla, maille aklınıza gelebilecek her yolla bildirdim. İlk önce yapmaya çalıştılar bir düzelme oldu ama 1 günlük bir düzelme. Ertesi gün tekrar aradığımda artık benden ya da bu sorundan sıkılmış olacaklar ki önceden arayan ilgilenen insanlar şuanda ne arıyorlar ne de soruyorlar. Ben 1 aydır doğru düzgün internet kullanamıyorum! Buradan yetkililere sesleniyorum. Siz bana kullandırtmadığınız internetin 1 aylık faturasını nasıl tahsil edeceksiniz.

Emre 243 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi28 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi27 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9683256 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi27 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön