21 Ekim 2016

TurkNet İnternet Nakli İstedim Yapılmadı Ama 5 Aydır Fatura Gelmeye Devam Ediyor...

Abonelik Numaram: 0 326 *****, 24.06.2016 da saat 14:10'da internet hattımın nakli için başvurdum. (İskenderun'dan Arsuz'a) ama nakil işlemini yapamadılar. Bana ödediğim faturaların bana iade edileceğini söylediler. Fatura gelmeye ve ben de fatura ödemeye devam ettim. Bu arada naklim yapılmış gibi Arsuz'da görünüyor ama internet hizmeti alamıyordum. Yaz bitince bu sefer internet hizmeti alırım umuduyla bu sefer eski adresim olan İskenderun'a nakil istedim. Bu sefer İskenderun'da altyapı yok dediler. (500.000 nüfuslu şehir!). Bana diyorlar ki ''Sözleşmenin iptali için bir dilekçe yazın. Biz de sözleşmeyi iptal edelim''. Ama bugüne kadar ödediğim ücretten bahsetmiyorlar. 5 aydır beni internetsiz bıraktılar, bundan bahsetmiyorlar. Bugün 118 gündür internet alamıyorum. Ama bana fatura gelmeye devam ediyor.

Adil 432 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi19 Ocak 2017

    Merhaba Adil Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından nakil adresinde boş port olmaması nedeni ile hizmetiniz ücretsiz olarak iptal edilmiş ve ödemiş olduğunuz fazla tutarların iadesi sağlanmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba Adil Bey, Nakil aşamasında yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgünüz. TurkNet olarak her zaman hızlı ve çevik yapımızı müşterilerimize yansıtmak ve bu tip talepleri en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak isteriz. Ancak nakil işlemlerinde daha önce kullandığınız numaranın taşınması ve nakil olan bölgede müsait altyapının olmaması gibi nedenlerden dolayı bizden kaynaklı olmayan gecikmeler zaman zaman yaşanabilmektedir. Ayrıca fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz.TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Ancak biz ilgili kurumlarla hızla irtibata geçirip işleminizi hızlandırmak için gerekli görüşmeleri sağlayacağız. En kısa zamanda tarafınıza nakil işleminizle ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön