26 Ağustos 2016

Turknet İnternet Kesintisi.

Hız desen yok internet bir gidiyor, gelmiyor. Şikayet ilettim 24 saat sonra düzelecek dediler, her gün en az 3 kere gidiyor.

Uğur K. 237 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Müşteri Temsilcisi28 Eylül 2016

    Merhaba Uğur Bey, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili sizi kayıtlı irtibat numaralarınızdan aradık ancak ulaşamadık. Gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Müşteri Temsilcisi02 Eylül 2016

    Merhaba Uğur Bey, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10741310 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Müşteri Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve musterihizmetleri@turk.net mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön