26 Mayıs 2016

TurkNet İnternet Kesintisi.

10 gün önce TurkNet internet sağlayıcısına geçiş yaptım. Geçiş yaptığım andan itibaren internetim 1 saat içerisinde birkaç kez kesilmeye başladı ve gün boyu süren bir durum bu. Daha önceki servis sağlayıcımda böyle bir sorun yaşamamıştım. TurkNet'i arayıp arıza kaydı oluşturduğumda ise bina ankastresine kadar sorun olmadığı sorunun bina içi hatta olabileceğini bir elektrikçi çağırmam gerektiğini ilettiler. 10 gün önce sapasağlam olan bina içi hat nasıl olur da ilginç şekilde tam da servis sağlayıcımı değiştirdiğimde bozulur? Bir de arıza kaydı oluşturana kadar 8 megabit aldığım hızı da 4 megabite düşürmüşsünüz, tebrikler!

Muhammed 181 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed07 Haziran 2016

  10 günün sonunda arıza kaydımla alakalı dönüş yapıldı. Cevap çok komik. Biz binanıza kadar gelen hattı kontrol ettik sıkıntı yok sizin iç tesisatınızda soun var! Elektrikçi ile kontrol ettirdim, Türk Telekom yetkilileri de kontrol etti sorun yok diyorum. O zaman da modeminizde sorun vardır diyor. Saçmalığa bak. Benim sorunum TurkNet firmasına geçtikten sonra başladı diyorum anlatamıyorum. Şu sitede bile milyon tane aynı sorunu yaşayan insan var. Onların da mı modemi bozulmuş. Rezalet imkanınız varsa hiç bulaşmayın bulaştıysanız da hızla uzaklaşın... ... !

 • TurkNet Temsilcisi07 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımızı gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderilmiş olacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Muhammed06 Haziran 2016

  10 günün sonunda arıza kaydımla alakalı dönüş yapıldı. Cevap çok komik. Biz binanıza kadar gelen hattı kontrol ettik sıkıntı yok sizin iç tesisatınızda soun var! Elektrikçi ile kontrol ettirdim, Türk Telekom yetkilileri de kontrol etti sorun yok diyorum. O zaman da modeminizde sorun vardır diyor. Saçmalığa bak. Benim sorunum TurkNet firmasına geçtikten sonra başladı diyorum anlatamıyorum. Şu sitede bile milyon tane aynı sorunu yaşayan insan var. Onların da mı modemi bozulmuş. rezalet imkanınız varsa hiç bulaşmayın bulaştıysanız da hızla uzaklaşın... ... !

 • Muhammed04 Haziran 2016

  Bir elektrikçi çağırıp baktırdığımı ve bina içi ankastre sonrası sorun olmadığını çağrı merkezine iletmeme rağmen TurkNet firması arızanın çözümü için Türk Telekom ile randevulaşmış. Türk Telekom yetkilisi kapımızı çaldı. TurkNet yetkilisi ile buluşmak için sözleştiğini ancak gelmediklerini bina içi ve dışı telefon hattında herhangi bir sıkıntı olmadığını iletti. Bu durumun aynısını defaatle TürkNetle yaşadıklarını, birçok insanın mağdur olduğunu ifade etti Türk Telekom yetkilisi. 48 Saatte dönüş yapacağını söyleyen TürkNetten hala ses yok. 9 gün oldu. Tebrikler

 • Muhammed01 Haziran 2016

  Hala hiçbir hareketlilik yok. İnternet hızım 4 mega bit ve hala sürekli internetim kesiliyor. Şikayetimden sonra 2 gün içerisinde geri dönüt yapılacağını beyan etmişlerdi ama geri dönüş de yapmadılar...

 • TurkNet Temsilcisi26 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10199674 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi26 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön