20 Mayıs 2016

TurkNet İnternet Kesintilerinde Usandım!

Artık yeter, sık sık internetim kesiliyor, bazen 4-5 dakika gelmiyor, onun dışında zaten sık sık saniyelik kesintiler yüzünden ping sorunu yaşıyorum. Daha önceden de aynı konudan dolayı buraya şikayet yazmıştım ve bana adil kullanım kotasını geçince sinyallerin zayıfladığını ve kesintilerin normal olduğunu söylediler, böyle bir cevabı kabul etmiyorum.

Birincisi; bana 7 gün 24 saat hizmet vermek zorundalar. İkincisi; adil kullanım kotası sıfırlanmışken de bazen kesinti oluyor ve kesintinin benimle alakası yok, binanın kutusundan gelen kablo sağlam. İnternetimin her kesildiği dakika için faturadaki fiyatlandırmanın azalması bile gerekiyor. Eğer internet kesintileri devam ederse hakkımı hukuki yollardan da aramayı düşünüyorum. Zaten taahhüt bittiği gün TurkNet'le olan bütün ilişkimi keseceğim.

Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Fatih 196 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, 19.05.2016 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10182515 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön