03 Aralık 2015

TurkNet İnternet Hizmeti Almıyorum Ama Para Ödüyorum!

6 ay önce İstanbul Bayrampaşa'da bulunan Cevatpaşa Mahallesi Saraybosna Sokağa taşındım. Taşındığım bina yeni yapılan bir bina olduğu için telefon kutusu ve altyapı bağlantısı yok bu nedenle taşındığım gün adı geçen firmaya telefon kutusu ve altyapı bağlantısıyla ilgili talepte bulundum. Kaç kez aramama rağmen hep geçiştirildim. Bu nedenle internet kullanmamama rağmen TurkNet'e her ay faturamı ödedim, taahhüdümü sonlandırmak istediğimde 500 lira sözleşme fesih bedeli ödemem gerektiğini söylediler. Bana hizmet vermemelerine rağmen bu ücreti ödemek zorunda mıyım?

Mehmet 128 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı10 Aralık 2015

  Şikayetimle ilgili firma müşteri hizmetlerinden aranmış olup, abone fesihini altyapı sağlanmaması nedeniyle yaptığım için fesih ücreti ve herhangi bir ücret ödemeyeceğim söylendi. İlgileri için teşekkür ederim.

 • TurkNet Temsilcisi10 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, mevcut durumda belirttiğiniz talebe istinaden, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi04 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, İrtibat numaranızdan aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz 9309850 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet03 Aralık 2015

  Sizinle telefon ve faks olmak üzere iletilme geçtik fakat çözüm alamadık. İnterneti kapatmak istedik 500 lira gibi fiyat çıkardınız. 6 aydır zaten para ödüyoruz. Kendi isteğimle değil binama internet ulaştırmasısınız için ben kapattırmak istiyorum. İnsanları dolandırıyorsunuz. Suçu Türk Telekom'a atın, onlarda suçu size atsın

 • TurkNet Temsilcisi03 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön