14 Ekim 2016

TurkNet İnternet Hizmeti...

1***-10***-109**** nolu oluşturduğum şikayetler 08/10/2016 ADSL'den ve VDSL hizmetine geçebileceğimi söylediler bende VDSL modem aldım ama 3 iş günü geçtiği halde VDSL hizmetini alamıyorum. Gerekli yerlere müracaat ettiğim halde yalan ama çözüm yok madem hizmeti veremiyoruz neden modem aldırıyorsun bir daha asla TurkNet kullanmayacağım yazıklar olsun insanları mağdur edip haksız yere paralarını alıyorlar.

Hayati 75 Okunma

Cevaplar

  • Hayati 18 Kasım 2016

    yalan söyleyerek VDSL hizmeti verceğinizi söyleyip VDSL modem aldırıyorsunuz ve daha sonra hizmet veremiyoruz alt yapı müsait değil diyorsunuz yalan üç kağıt organize dolandırıcılar üstelik 1 ay internet kullanmıyorum müşteri hizmetleri dediğiniz yalancılar her aradığımda şikayetimi yenileyip şikayet zamanını uzattılar siz TurkNet hayvan satabilirsiniz sizde canbazlık var bu işi bırakın

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Hayati Bey, Daha yüksek hızlarda internet kullanmanıza olanak sağlayan VDSL hizmetimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. TurkNet olarak biz tüm kullanıcılarımıza, en yüksek hızda interneti sunmak ve maksimum deneyim yaşatmak istiyoruz. Bu sebeple VDSL ürünümüzü çok önemsiyor, bu hizmetin bulunduğu lokasyonlarda 100 Mbps'e kadar varan hızlarda hizmet verebiliyoruz. Ancak VDSL bağlantısında, internet hizmeti verilen lokasyonun santrale olan uzaklığı alınabilecek , kullanılmakta olan modem maksimum hızı etkileyen kriterlerdir. Bu sebeple kullanıcıların VDSL bağlantısında aldıkları hız değişkenlik gösterebilmektedir. Biz yine de TurkNet olarak maksimum hız sunma politikamız doğrultusunda daha hızlı internet kullanmak için yapabileceklerimiz var mı inceleyeceğiz ve en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön