16 Eylül 2016

TurkNet İnternet Hızı Yerlerde!

Ben şu 59,99 liralık kampanyaya girdim, bana hızlı internet vaadinde bulundular ama bırak hızlı interneti yerlerde bile sürünmüyor. Sözde 35 Mbps hız alacaktım, son hız testinde çıkan rakam 0.3 Mbps. 10 gündür problemi çözmeleri için belki 20 sefer aradım ama ne teknik servis ne de başkası çözüm üretmedi. Bir de her aramada en az 20 dakika beklemek de cabası. Kendi paramla rezil oldum. İlk fırsatta bunlarla yolumu ayıracağım, şirket kalitesi yerlerde sürünüyor.

Murat 36 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi16 Ocak 2017

    Merhaba Murat Bey, 22.09.2016 tarihinde tarafınız ile yapılan görüşmede arızanızın TurkNet kaynaklı olmadığı tespit edilerek donanımsal destek almanız gerektiği bilgisi verilerek yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi17 Eylül 2016

    Değerli müşterimiz, “Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları , modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 10808292 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön