30 Aralık 2015

TurkNet İnternet Hızı Sorunu!

İnternet hızını 16 mbps ama inanın hiç bir oyunu oynatmıyor ayrıca upload hızı 0.65 nedir şartlarda böyle bir şey yazmıyordu, sorun bilgisayarımda diyeceğim ama oynamak isteyipte internetten dolayı oynayamadığım oyunu benim bilgisayarımdan özellik olarak daha düşük olan bilgisayarlar bile oynuyor ayrıca T** kullanıcı iken hiçbir sorun yoktu onlar 8 mbps internet vermelerine rağmen istediğim oyunu oynayabiliyordum.

Okan 18 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi30 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden hat değerlerinizde güncelleme yapılmıştır. Adil kullanım noktası için tanımlanan 3 Mbps kadar hızınız ile kullanım yapmaya devam edebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi30 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9490767 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi30 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön