26 Ekim 2016

TurkNet İnternet Bir Türlü Bağlanamadı.

13 Ekim 2016 tarihinde TurkNet'in özgür iletişim isimli paketine başka bir hizmet sağlayıcıdan geçiş yapmak suretiyle başvurdum. Başvurum esnasında internet bağlantımda herhangi bir kesinti olacağı tarafıma bildirilmedi. Geçiş işlemlerinin başlaması üzerine eski hizmet sağlayıcım internet bağlantımı kesti. Kesinti itibariyle bir haftadan fazla süre geçtiği halde TurkNet tarafından hala internet hizmetim aktive edilmiş değil.

İnternet kesintisinin bu denli uzun sürmesinden dolayı işlerim aksadı. Çağrı merkezi 3-5 iş gününde aktif olur dedi ama bu süre doldu. Çağrı merkezini tekrar aradığımda kesin bir tarih verilemeyeceğini söylüyor.

Alparslan 377 Okunma

Cevaplar

 • Alparslan 09 Kasım 2016

  maalesef sorunum çözülmedi ve çareyi iptal ettirmekte buldum. Tavsite etmiyorum kesinlikle. Başka bir sağlayıcıya başvurdum ve internetimin açılması sadece 2 gün sürdü.

 • Alparslan 01 Kasım 2016

  Sevgili TurkNet, internet bağlantım hala yok. Bahsettiğiniz xDSL numarası sorunu düzeldi mi hala aynı mı bilgilendirme yapılmadı. Bağlayın artık şu interneti lütfen.

 • Alparslan 26 Ekim 2016

  Sevgili TurkNet, ben şu anda iş ne aşamada net olarak detayını ve ne zaman bağlantının gerçekleşeceğinin tam olarak tarihini istiyorum. Yine belirsiz şeyler söyleyecekseniz lütfen aramayın.

 • TurkNet Temsilcisi26 Ekim 2016

  Merhaba Alparslan Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön