24 Ekim 2016

TurkNet İnternet Bağlantısı Sorunu.

17 Ekim'de evraklarım size ulaştı. Benden 3 gün önce başvuran arkadaşımın interneti açıldı benim ki hala açılmadı. Bu ise biran önce çözüm bulunmasını istiyorum.

Can 230 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba Can Bey, Aktivasyon süreciniz ile ilgili yapılan kontroller sonucunda bulunduğunuz bölgede teknik altyapı sorunu nedeniyle aktivasyonunuz tamamlanamamıştır. 29.11.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede onayınız ile hizmet iptali gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba Can Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön