10 Kasım 2015

TurkNet İnternet Bağlantı Kopukluğu Sebebiyle İptal!

1 yıl öncesine kadar çok cazip fiyatlı ayda 49 TL'ye telefon + internet hizmeti almaya başladık. Birkaç gün internette sıkıntı yoktu, daha sonra sıkıntılar başladı, sürekli internette kopmalar başladı. TurkNet konuyla ilgili şikayette bulundum. Sprinter dediler değiştirdik düz bağlayın dediler bağladık yok düzelmiyor. 1,5 ay zor zekat kullandık interneti illallah ederek iptal edelim dedik sözleşmeden dönme bedeli Fatura katlandı. Ben kullanmak istiyorum internet sıkıntılı düzgün bir şekilde servis sağlayıcıyı yapın kullanalım dedim kalite yok boş yere şuan 475 TL ücret ödemeye mahkum bıraktılar.

Erdal 1.401 Okunma

Cevaplar

 • Erdal11 Kasım 2015

  Konuyla ilgili 4077 sayılı Tüketici kanundaki yasal haklarımı kullanacağımı tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildiririm.

 • TurkNet Temsilcisi11 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, 10.11.2015 tarihinde iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup, sizlerle yapılan görüşmede detaylı bilgi aktarılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi10 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9104967 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi10 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön