18 Ekim 2016

Turknet İnternet Bağlanmıyor.

Cuma günü açılan telefonuma hala internet bağlanamadı. TurkNet'i arıyorum. Port tahsisi yapılacak bekleyiniz. Türk Telekom saha elemanına soruyorum gelen iş emri yok. TurkNet'te işi takip eden yok. İnternetin bir an önce bağlanmasını talep ediyorum.

Halil 302 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Halil Bey, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden gerekli kontroller yapılmıştır. Aktivasyon işlemleriniz 18.10.2016 tarihinde tamamlandığı bilgisi sizlerle paylaşılmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Halil'in Teşekkür Mesajı18 Ekim 2016

  Sorun buraya yazar yazmaz çözüldü. Teşekkür ederim.

 • Halil18 Ekim 2016

  Kusura bakmayın ama ben kusuru Turknette buluyorum. Tamam Türk Telekom işlerinizi yavaşlatıyor. Anlıyoruz rakip istemiyorlar. Fakat tutup saha elemanı ile ben muhatap olmak zorunda değilim ki. Sizin saha elemanına direk ulaşmanız gerekiyor böyle durumlarda. Yazında bir aboneliğim bu yüzden yapılmadı. Saha elemanı yapmak istemezse uzatıp duruyor.

 • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

  Merhaba Halil Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön