25 Ekim 2016

TurkNet İnternet Bağlanmadan İlk Ay Hediye Dediği Halde Para İstiyor!

TurkNet internet sitesinden kayıt yapılamadığı için telefon ederek hizmet almak istediğimi söyledim. A***bey ile görüştüm. Kaydı yaptı ve kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verirsem bir ay ücretsiz kullanacağımı söyledi. İsterse TurkNet ses kayıtlarını dinlesin. Ses kaydı alıyorlar, fakat hani elimizde yok derlerse bende var isterlerse gönderirim. Neyse.

Kaydı yaptı, belgeleri teslim ettim, mesaj geldi telefon numaranız şudur diye. Tekrar aradım, durumu anlattım. İnterneti ne zaman bağlayacaklar dedim, 3 ile 7 gün arasında dediler. Apartmana biri geldi ve hattı tespit ettiğini söyledi sonra da gelip bağlayacaklar dedi gitti. Tekrar aradım, apartmana hattı tespit etmek için birinin geldiğini ve interneti bağlamak için ne zaman geleceklerini sordum. Üstüne basa basa bunu tekrarladım. 3 ile 7 gün içinde gelecekler dendi. Arkası yarın! Para da gitti internet de.

Serdar 239 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi17 Ocak 2017

  Merhaba Serdar Bey, TurkNet, aboneye hizmet verebilmek için gerekli olan hattı hazır hale getirmesine rağmen, abonenin verilen adresin yetersiz veya yanlış olması, bina için kablolamanın uygun olmaması, gerekli abone cihazlarının hazır olmaması ve benzeri gibi hizmeti alabilmesi için gereken koşulları sağlayamaması sebebiyle hizmetten yararlanamaması durumunda tüm sorumluluk aboneye aittir. Kullanamadığınız gün sayısı hesaplanarak memnuniyet adına indirim verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serdar09 Kasım 2016

  Merhaba. Başta şunu söyleyeyim TurkNet ile ugrasmak başlı başına bir konu. Vakit ve sabır gerektiren bir iş. Yine bir mesaj ve 59.90 fatura. Daha konuşmuştuk hatta ses kaydı da var. Bana kullanamadığım süreler için ücret almayacaklarini ve bir ay ücretsiz kullanımı verdiklerini söylediler. Dalga geçer gibi de arkasından fatura gönderdiler. 1) Bilgisiz müşteri hizmetleri 2) Sözünde durmayan bir yetkili 3) Kullanıcıya sıkıntı ve zaman para kaybı yaşatan bir firma. Acaba buraya ne zaman olumlu bildirim yapacağım merak ediyorum. Lütfen takip edin kullanıcılar ve TurkNet alacaklar!

 • Serdar28 Ekim 2016

  TurkNet ten aradılar. Hata yapıldığını, bir ay ücretsiz kullanacağımı söylediler. Ayrıca bağlantıyı onların yapacağını söyledikleri ve bunun da bir hataları olduğunu, doğru olanın binadan eve olan bağlantıyı benim yapmam gerektiğini öğrenince, bu bekleme aşamasında geçen sürenin kullanıma sayılmaması gerektiğini söyledim. Teşekkür ederim kirmadilar ve ayin 26 sinda kullanımın başlatılmasını saglayacaklarini söylediler. Takibi sağlayacağım ve buradan bilgilendirecegim. Buraya kadar yapılan işlemler için teşekkür ederim.

 • Serdar26 Ekim 2016

  Yaşanan bir arıza değil verilen sözün vaadin yerine getirilmemesidir. Bir başka sıkıntının altına saklanmak sizlere yakışmıyor. İptal etmem yakındır!

 • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

  Merhaba Serdar Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11073230 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön