21 Ekim 2016

TurkNet İnternet Aktivasyonu Sorunu!

3 Ekim 2016 tarihinde başvuru yapmış olduğum 6 Ekim 2016 tarihinde evraklarım ve üyelik işlemimin yapılmış olduğu, forum sitelerinde herkese karşı savunduğum, eşime dostuma akrabalarıma önerdiğim, TurkNet firması... Soruyorum efendim telefonumun bağlanmasından bu yana 1 hafta belkide daha fazla olmasına rağmen 6 -7 kere (her gün) sizi aramama rağmen. Ertesi gün açılır diye beni oyaladığınız internetimi, açılamadan kapattıracağım. Bugün açmak için son gününüz. Eğer internetim bu gün içerisinde aktif olmazsa kapatma dilekçemi verip kapanış işlemlerine başlayacağım. Evimin sıcaklığı internet üzerinden kullanılan Cosa oda termostatı ile kullanılıyor her akşam telefonumun interneti ile ısınıyoruz. Aynı şekilde T**'a da buradan şikayetimi yapacağım. Artık herkese kesin bir dille aman kelimesini kullanacağım.

İbrahim 252 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba İbrahim Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup bulunduğunuz bölgece boş poert olmamasına ve hizmetinizin iptal edildiğinin teyit edilmesine dair 31.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İbrahim21 Ekim 2016

  lütfen kopyala yapistir cevap vermeyin sorunu çözün yahut makul cevaplar verin. Bana port bilgisi neden geç verildi ben neden mağdur ediliyorum internetim Yilbasinda mi acilicak...

 • TurkNet Temsilcisi21 Ekim 2016

  Merhaba İbrahim Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İbrahim21 Ekim 2016

  Üç gündür arıyorum port dolu bilgisi bana verilmemişti ve bu Port dolu bilgisinin 3 gündür bilindiğini ama bana şu anda aktarılığını söyleyebilirim inanılmaz bir rahatsızlık duydumbeni oyalamanız yüzünden beni kaybettiniz. Başvururken hizmet veremiyoruz neden demiyorsunuz. Her söylediğiniz bir oyalamaca. BTK ya şu anda şikayetimi yapacağım kolaylıklar dilerim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön