02 Ağustos 2016

TurkNet İnternet Aboneliğim Açılmıyor.

368**** sabit numaralı telefonuma bağlı TurkNet sağlayıcısından almış olduğum internet hattım günlerdir açılmıyor. Sabit numaram açıldı, çevir sesi aldık fakat günlerdir internet hizmetim aktif olmadı. Bulunduğum ildeki T***** ile görüştüm kendilerine internet devresini hazırlamaları için herhangi bir iş emri ve internet hizmet numarası gelmediğini, geldiği takdirde tüm fiziksel bağlantıların zaten yapıldığını ve port verme işleminin aynı gün içerisinde tamamlanacağını söyledi. TurkNet çağrı merkezine 3 kez bu işlem için aciliyet belirterek kayıt açtırdım fakat halen bir dönüş sağlanmadı. Sorun kaynağı tamamen TurkNet in bulunduğum ildeki T******* kayıt göndermemesinden kaynaklanıyor. Bir hevesle internet bağlatmak istedik resmen gönlümüz geçti.

Ayhan 206 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi10 Ağustos 2016

  Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili 05.08.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ayhan'ın Teşekkür Mesajı03 Ağustos 2016

  Bağlantım sorunsuz olarak tamamlanarak sorunum hızlı bir şekilde giderildi. Teşekküler...

 • TurkNet Temsilcisi03 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili şikayetiniz 10539219 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi02 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön