TurkNet İnternet Aboneliği Aldığım Günden İtibaren Çözülemeyen Ping Sorunu Var!

Başar K. |

362*** ** ** numaralı hattıma ait olan aboneliğim süresince ping sorunu yaşıyorum ping seviyesi 900'lere kadar çıkıyor. İnterneti bağlattığım günden itibaren sorunu kimse çözmedi. Kaç kere müşteri hizmetlerini aradım biri başka bir şey diğeri başka şey söylüyor. Bir müşteri hizmetleri temsilcisi modem firmasına diğeri DNS ayarlarına diğeri kota aşımına bağlıyor.

Denedim 1 ay hiçbir şey indirmeden sorun gerçekten kota ile mi alakalı diye sonuç yine aynı, modem değişimi yaptım sıfır modem aldım sorun yine devam etti. DNS ayarlarını TurkNet DNS ayarları ile yaptım sorun yine değişmedi. Kim ilgilenecek kim sorunu çözecek bilmiyorum. Abone yapana kadar kırk dil döktüler taahhüt imzalandı kimse ilgilenmez oldu. Çok pişmanım...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  15:23

  Merhaba Başar Bey,

  19.10.2016 tarihinde AKN profilinizin yenilendiği ve Ping sorununuz ile ilgili donanımsal destek almanız gerektiği yönünde bilgi verilmek adına arama sağlanmış ancak size ulalşılamamıştır.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Ekim
  11:58

  Merhaba Başar Bey,

  Yaşadığınız ping sorunu nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz.
  Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz ping sorunları yaşayabiliyorlar.

  Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz.
  Konuyu 11000520 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz.

  Saygılarımızla,
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.