09 Kasım 2015

TurkNet İlk Fatura Sürprizi!

Değerli TurkNet; ilk faturanızda hem kısmi ay hem de hiç kullanmadığınız ayın ücretini peşin alıyor. Sunmadığınız hizmetin bedelini ön ödemeli olarak nasıl alıyorsunuz. Sözleşmede basıldığı ayın ücreti yazıyor neyin basıldığı tarih böyle bir sözleşme metni mi olur? Keşke ince para kazanma hesaplarını hizmet verme anlamında gösterebilseniz. Geç bağlanan internetten dolayı bizim maddi manevi kayıplarımızı telafi ediyor musunuz ki parayı peşin alma derdine düşüyorsunuz!

Mukaddes 197 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi13 Kasım 2015

  Değerli müşterimiz, 01.11.2015 tarihli faturanız hakkında 13.11.2015 tarihinde sizinle görüşerek detaylı açıklama yapılmıştır Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi11 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi09 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. ,İşlemleriniz 9089304 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi09 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön