19 Ekim 2016

TurkNet İlgisizlik Had Safhada!

2 gün önce yeni abonesi olduğum firma. Tam 24 saattir internet bağlantım yok. Aynı gün içerisinde 2 kez arıza kaydı oluşturduk. Teknik destek birimindeki arkadaşlarla görüşebilmek için ortalama 20 dk telefonda beklemeniz gerekiyor. Aynı gün içerisinde 4-5 kez görülmüş olmakla birlikte hiçbir çözüme ulaşamadık. Gerçekten sinir bozucu.

Şükrü 242 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba Şükrü Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup saha ekiplerimiz tarafından arızanız giderilerek 24.10.2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede bilgi verilerek sorunun giderildiği teyit edilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Şükrü Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11038758 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön