04 Ağustos 2017

TurkNet İlgisizliği.Hız Çok Kötü!

Defalarca kayıt açmama rağmen hattım da hiçbir sorun olmadığını ısrarla söylüyorsunuz ancak internet hızım 5 Mbti geçmiyor. En kısa sürede sorunu giderilmesini talep ediyorum aksi takdirde internet erişimi kapatacağım.

Yasin 890 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi28 Eylül 2017

    Merhaba, Şikayetinizle ilgilenilmiş ve sonuçlandırılmıştır. Ancak şikayetiniz devam ediyorsa, bize buradan tekrar yazabilirsiniz. Ayrıca 0850 288 80 80 numaralı çağrı merkezimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook, Twitter vs.) bize ulaşarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi05 Ağustos 2017

    Merhaba Yasin Sezer Bey, Ben Sultan. Performans problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu belirtir, TurkNet olarak kesinlikle hız sınırlandırması yapmadığımızı iletmek isteriz. Tüm internet servis sağlayıcıları tarafından ortak kullanılan telekom altyapısı, santrale olan uzaklığınız, modem veya ev iç tesisatı gibi nedenlerle hızınız değişkenlik gösterebilmektedir. 03.08.2017 tarihinde açılan arıza kaydınız 04.08.2017 ' de TurkNet kaynaklı bir sorun olmadığı ve donanımsal destek almanız yönünde sonuçlandırılmıştır. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Konuyu 14050166 kayıt numarası ile https://turk.net/online-islemler/#/login adresinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön