13 Ekim 2016

TurkNet  İlgisiz ve Çözümsüzler!

60 günü geride bıraktık. Eve gelen servis elemanının sorun hatta diyerek gitmesinin, benim kontrol ettirmem ve iç hatta sorun olmamasının yanında servis elemanının santrali açmamış olmasını tespit ettirmemin üzerinden de 50 gün geçti. O gündür bu gündür gelip sorunu çözecekler. Gelmediler bende sorunumu 1 Ekim'de buraya yazdım sonuç olarak aynı gün güzel bir Türkçe ile cevap vererek sorunu çözeceklerini ilettiler. Ayın 4'ünde ancak arama zahmetinde bulunup 48 saat içinde servis yönlendireceğiz dediler. Bugün ayın 11'i ne gelen var ne giden. Çağrı merkeziyle iletişim kurup sorunu tekrar yarım saat anlattım. İlgileneceklermiş. Hayır ilgilenmeyecekler. Ayın 4'ünde şunun yapılmasını istiyorum notunu düşmeleri istemiştim bugün o nota ulaşamadılar. Alakasız ilgisiz ve çözümsüzler.

Osman 333 Okunma

Cevaplar

  • Osman 13 Ekim 2016

    Dalga geçiyorlar sanırım. Bir şablon cevap hazırlamışlar ve ne yazsanız size bu cevabı iletiyorlar. Diyorum ki 60 gündür internet yok 2 haftadır gelecek dediğiniz servis elemanı gelmiyor. Sonuç olarak bizden değil altyapıdan kaynaklanıyor diye cevap atıyorlar. Bugün firmayı yine aradım talebimi aldıklarını döneceklerini ilettiler ama çok iyi biliyorum ki gelmeyecekler.

  • TurkNet Temsilcisi13 Ekim 2016

    Merhaba Osman Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları , modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 10890521 kayıt numarasıyla ayrıca takip ediyoruz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön