22 Haziran 2016

TurkNet İlgisiz ve Bilgisiz TurkNet.

Yaklaşık 1 yılı geçik bir süredir TurkNet abonesiyim ancak son 1 haftadır yaşadıklarımdan sonra TurkNet aboneliğimi sorgulamam gerektiğini düşünüyorum. İnternet bağlantı kopmasıyla başlayan süreç tamamen internetimin gitmesiyle devam etti. Müşteri hizmetleri ile görüşmelerimde her seferinde tamamen bilgisiz teknik destek uzmanları (!) karşıladı. Bina tesisatımı, modemimi suçladılar kontrol etmeden. Denemelerimde bina ankastreme ADSL gelmiyordu. 21.06.2016 tarihinde tamamen özel olarak yolda gördüğüm T**** yetkilisinden rica ederek hattımı kontrol etmesini söyledim ve ADSL sinyalinin binama gelmediğini söyledi. Yaptığı telefon görüşmesinde başka porta bağlandığı ve sorunu hallettiklerini söylediler ve internet geldi. TurkNet sınıfta kaldı. 1 haftalık mağduriyetimin de giderilmesi gerek TurkNet tarafından.

Melih 355 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi27 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup mevcut durumda belirttiğiniz sorunun giderildiği, sizlerle yapılan görüşmede teyit edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 10303379 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön