22 Ekim 2016

TurkNet İle Yaşadığım Pişmanlık.

Düpedüz haksızlık üzerine kurulmuş bir şirket. Şirket mantalitesi tamamen, müşterilerini mağdur etmeye yönelik işlem sağlamakta. Müşteri temsilcilerinin her yerinden bilgisizlik akmakta. Oluşan sorunları çözebilme kabiliyetleri sıfır. Eğer sizi arayıp bir şey talep etme durumları var ve aranıyorsanız. O telefona cevap vermediğiniz suretle kendi lehlerine olan şekilde tutum sergileyip, sizi mağdur etmeye dair ellerinden gelen her şeyi yapmaya and içmiş vaziyetteler. Hangi yüzyılda yaşıyoruz, taraflarına atılmış olan mailin kendilerine ulaşma süresini 3 iş günü olarak addediyolar. Özellikle iş günü. Postaneye verdiğimiz mektup 3 günde ulaşıyor. Sistemleri o kadar kötü ki. Bugün aradığımda öğrenmiş olduğum şey şu oldu. 30 gün içerinde anlayabilmişler hatanın nereden kaynaklandığını. Ama bu esnada bize hiçbir şekilde hizmet sağlamadılar.

Ali 414 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Ali Bey, 24.10.2016 tarihinde tarafınız ile yapılan görüşmede kullanım sağlanamayan dönem için indirim verildiği bilgisi iletilerek yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi22 Ekim 2016

    Merhaba Ali Bey, Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11057928 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön