08 Ekim 2016

TurkNet İkinci Günden İnternet Gitti.

Yeni abone oldum, perşembe internet bağlantım sağlandı, cuma internet komple gitti. Sözde acil arıza kaydı bıraktım. Bugün cumartesi ne arayan ne de soran.
Yani sadece 1.gün internete girebildim ve hafta sonuna bıraktığım bütün işler kaldı.

Kenan 407 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi11 Ekim 2016

    Merhaba Kenan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımız (modem, splitter, anahat vs.) kontrolünü gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderilmiş olacaktır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kenan 10 Ekim 2016

    Pazartesi bitti halen daha bir ses yok

  • TurkNet Temsilcisi08 Ekim 2016

    Merhaba Kenan Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları , modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 10964763 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön