28 Ocak 2016

TurkNet İç Tesisat Hatası.

11.01.2016 tarihinden bu güne dek çözülemeyen internet sıkıntım var gelen arkadaşlar hiçbir şekilde işlem yapmadan iç tesisat hatası olduğunu söyleyip işi başından atıyor. Hattımı iç tesisata sokmadan direk kutudan gelen kabloya bağladığımı ve sinyal alamadığımı söylememe rağmen hala iç tesisat diyerek beni kale almadan arıza kaydını kapatıyorlar. İptal etmek istediğimde iste aktif edemedikleri internet ve sabit hat parasını istemekteler.

Azcık hak edin paranızı en azından hattı kontrol etmeye gelin. Hattın bağlı olduğu kutuya bant yapıştırdım o bant yerinden bile sökülmemiş kutuyu açıp sinyal aldıklarından bahsediyorlar.
Sıfırdan bir internet aktif edeceksen TurkNet aktif edemiyor.

Semih 250 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi03 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda sorunun iç tesisat kaynaklı olduğuna dair bilgi iletilmiştir. İç tesisat sorununun giderilmesine yönelik sözlü olarak sizinle paylaştıklarımızı gerçekleştirmeniz durumunda arızanız giderilmiş olacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi29 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9638128 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Semih 29 Ocak 2016

  22.01.2016 tarihinde bildirmiş olduğum arıza kayıt formuna hala sonuç alamadım. Bununla ilgili geri dönüş bile yapılmamışken nasıl oluyor da burada 8 dakika içerisinde geri dönüş sağlıyorsunuz? İlgi ve alakanızı halka arz edilmemiş yerlerdede gösterirseniz daha çok memnun kalacağım.

 • TurkNet Temsilcisi28 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön