05 Ekim 2015

TurkNet Hukusuz Akk Hakkında!

Daha önce hiç görmediğim duymadığım bir uygulama. 50 GB olan AKK asılırsa hız 3 megabite, AKK sınırı olan 50 GB 'in 2 katını (yani 100 GB) aşılırsa da hız 1 megabite oluyormuş. BTK mevzuatlarında böyle bir şey yok. Diğer servis sağlayıcılar da böyle bir şey yok. İnternetten araştırdım son birkaç gündür bu saçma uygulamayı başlatmışlar sanırım. Aradım sözleşmenizin ilgili 5.5. maddesi bununla ilgili diyor. Böyle bir madde yok. Diğer servis sağlayıcıları aradım abone olmak istiyorum ama AKK de böyle bir şey varmış sizde de var mı dedim. Hiç biride var demedi. TurkNet pişmanlık. Yıl olmuş 2015, 2005 te kullanmadığımız hızları kullandırtıyorlar bize. 360 p kalitede video izlenmiyor.

Gökhan 253 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan 07 Ekim 2015

  Biraz önce TurkNet ten aradılar. Şikayetiniz üzerine ilgili birimlerle görüşüldü ve bu uygulamadan vazgeçildi. Hızınız normale döndürüldü dediler. Günlerdir beni mağdur ettiniz internetimin anasını avradını ağlattırdınız beni maddi manevi zarara soktunuz bunu nasıl karşılayacaksınız dedim. 5 günlük 1 mbit kullanımınız olmuş o 5 günü size hediye edelim dediler. Hukuksuz ve haksız bir şekilde yaptıkları bu uygulamadan ötürü TurkNet ailesini tebrik ediyorum. Düşük hizmet kalitesinden ötürü müşteri bulamıyorlar, buldukları müşteriye de daha da kalitesiz bir hizmet vererek kanser ediyorlar.

 • TurkNet Temsilcisi07 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından sorunun giderildiğine dair tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi05 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 8772965 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi05 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön