17 Ekim 2016

TurkNet Hizmet Yetersizliği!

Çağrı merkezini arayarak elektrikçi ile görüştürdüm ankastreye uç bıraksınlar diye kayıt oluşturduk. 2 defa ankastrede sorun yok diye sonuçlandırdılar. Ben uç bırakın dediğim halde tekrar kayıt açtık kablo döşenecek belediyeden izin alınması gerekiyor beklemeniz lazım dediler sadece uç istediğim. 2 ay boyunca beklentiler sonucu ankastrede sorun yok diye mesaj atıyorlar.

En basit arızam da ben 2 aydır bekletiyorum. 10'dan fazla kayıt açıldı. İnternetin siz kaldım en kötü hizmet TurkNet'te. Kendilerine ihtarname gönderdim ihtarname ye dahi cevap verilmedi. 2 aydır benim açtığım kayıtları farklı şekillerde sonuçlandırıyorlar!

Burak 385 Okunma

Cevaplar

  • Burak30 Kasım 2016

    Sorunlarımın düzelmediği için sözleşmeyi feshedip TTNET ile çalıştığımı bildirmek isterim ve TurkNet ile çalışmayı düşünen herkese 2 buçuk ayda internetimi düzeltemediklerini ve bu 3 ay için beni çok uğraştırdıklarını ve kendi sözleşme kurallarını dahi çiğnediklerini hatta bir söyledikleriyle diğer söylediklerinin tutmadığını üzülerek söylemekteyim. Çok iyi bir kampanya sunumu berbat bir hizmet. Çözülemeyen sorunum TTNET ile aynı günde çözülmüştür.

  • TurkNet Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba Burak Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11024613 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön