19 Ekim 2016

Turknet Hizmet Vermeden Fatura Çıkarıyor.

Taahhütsüz bir kampanya kapsamında internet ve telefon aboneli yaptırdım. Benim adresimi Telekom'a farklı bir sokak olarak bildirilmiş. Ben TurkNet müşteri hizmetlerini arayıp adresi tekrar düzeltirdim. Ama müşteri hizmetleri yine adresi düzeltmemiş. Tabi ki bu sebeple ben de internet ve telefon hizmetinden yararlanamadım. Defaaten aramama rağmen sorun giderilmedi ve en sonunda iptal ettirdim.

4,4. 59,99 2 adette 19,94 TL fatura çıkarılmış. Nerede görülmüş hem hizmet veremeyeceksin, hem müşterini uğraştıracaksın ve üstüne 4 adet fatura çıkaracaksın. Bu yapılan için müşterinden özür dilemek yerine bir de mağdur edeceksin. TurkNet müşteri hizmetleri ve arıza için Telekom'dan gelen kişilerin telefon ses kayıtları mevcut, eğer hala sorunu çözmezler ise mecburen savcığa suç duyurusunda bulunup, mümkünse bu tür firmaların deşifre edilmesi talebinde bulunacağım.

Hıfsı 435 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

    Merhaba Hıfsı Bey, Aktivasyon sürecinde bağlantılarınızın hatalı adrese yapılması nedeni ile faturalarınızın iptal edileceğine dair 19.10.2016 tarihinde tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hıfsı 03 Kasım 2016

    03/11/2016 tarihinde TurkNet'ten aranarak hiçbir borcumuzun olmadığı söylendi

  • TurkNet Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Hıfsı Bey, Fatura problemi yaşadığınız için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. TurkNet olarak kullanmadığınız hiçbir hizmet için size fatura çıkarmayız. Yardımcı olmak ve şikayetinizle ilgilenmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Konuyu 11001959 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön