25 Ekim 2016

Turknet Hizmet Kesintisi Ve Çözümsüzlük...

Bir gece ansızın giden ADSL ışığım tam 14 gündür onarılamadı. İptal talebi verdim. Ardından beni tekrar aradılar ve kullandığım telefon hattımın santrale çok uzak olmasından dolayı müdahalenin geciktiğini ve işlem yapamadıklarını söylediler. Çözüm olarak da telefon numaramın yenilenip hızlı bir şekilde yeni bir hat üzerinden internete çıkarabileceklerini ilettiler (Numaramın değişmesini bile göze aldım). Her şeye rağmen bunu kabul ettim.

Defalarca yapmış olduğum telefon konuşmalara istinaden işlemin en acil durumda olduğu ve çözümleneceği söylendi. Artık en son bugün yapmış olduğum telefon görüşmesinde 11006** nolu kaydımın problem görülemediğinden dolayı kapatıldığını şöyledir. Bu durum tabi ki beni çileden çıkardı. Cevap olarak da numaramın değiştiğini ve ADSL ışığınızın yanmadığını gözlemlediklerini söylediler. Dilersem bununla ilgili kayıt açabileceklerini söylediler. Fiyasko!

Rıdvan 435 Okunma

Cevaplar

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Rıdvan Bey, 27.10.2016 tarihinde tarafınızla yapılan görüşmede hizmetinizin iptal işlemlerinin sağlandığı bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Rıdvan04 Kasım 2016

  Arkadaşlar iptal ettim hattımı. Ve bana para iadesi yapmadılar. Gerekçe olarak problemin kimden kaynaklANdıgı bulunmadan hattınızı iptal ettirdiğiniz için herhangi bir iade yapmaz TurkNet dediler. Ben 15 gün boyunda İnternetsiz bu adamları bekledım. 15 gün boyunca problemin ne olduğunu bile anlayamamışlar. Aldığınız para da haram olsun.

 • Rıdvan26 Ekim 2016

  hattımı iptal ettirmek için dilekçeyi tarafınıza gönderdim. tarafıma 11076900 nolu kayıt ile işlemde olduğu maili atıldı. lütfen hızlı bir şekilde iptal edilmesini ve son faturamdan ADSL hattımın kullanamadıgım günlerin (14 gün) tutarının düşülmesini rica ederim.

 • Rıdvan25 Ekim 2016

  Türk Telekom kaynaklı sorunlara karşı hiçbir yaptırımınız yok MAX48 süresi veriyorsunuz 14 gündür internetim yok. nasıl anlaşma yapıyorsunuz nasıl hizmet alıyorsunuz bu firmadan. size müşteri kaybettirip kendisine çekmek ten başka bir şey olabilir mi bu?

 • TurkNet Temsilcisi25 Ekim 2016

  Merhaba Rıdvan Bey, Yaşadığınız arıza nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz kesintiler yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11075519 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Rıdvan25 Ekim 2016

  Buna istinaden 11075144 adı altında bir kayıt daha açtılar. Önceki kaydımı da kapatıp süre kazanacaklar. Ben zaten 14 gündür internete giremiyorum bu saçma işi bir an önce halletmelerini merakla bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön