TurkNet Hizmet Kalitesi Düşük!

Kubra K. |

TurkNet'le internet bağlatmak için görüşme yaptık. İki gün içinde sözleşme metnini eve gönderdiler. Buraya kadar güzel. Sonraki aşamalar tam olarak sinir bozucu. Yaklaşık üç hafta bağlantı yapılsın modem gönderilsin diye bekledik. Çarşamba günü modemim geldi. Çok şükür diyecekken bir baktık internete girmiyor. Aradım ertesi gün düzelttiler. Hız 0,11mbps. Tarifem ise 16mbps. Google'a bile birkaç dakikada zor giriyor. Tekrar aradım her seferinde sorunu bildirdik arıza kaydı oluşturduk diyorlar. Bugün dördüncü gün ve benim internetim hala yok. Hizmet kalitesi gerçekten bu ise diyecek bir şey bulamıyorum...

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  19:54

  Sayın İlgili,

  İletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili size detaylı bilgi verebilmemiz için TurkNet hizmetinize ait Abone Numaranızı ya da geçerli irtibat bilgilerinizi göndermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.
  TurkNet İletişim Hizmetleri A.ş

 • Kubra K.
  21 Eylül
  21:31

  Tarifemodde ev telefonu da mevcuttu. Az önce fark ettim şu an ev telefonumuzda çalışmıyor. Dışarıdan arama gelmiyor iceriden de arama yapilmiyor. Evdeki herkes bir şekilde mağdur oldu. Arayanlar bize ulaşamıyor. Müşteri hizmetlerinden bu konuda net bi cevap alamadım. Telefonum neden çalışmıyor???