18 Ekim 2016

TurkNet Hız Testini Geçemedi!

Bugün tekrar 7898*** numaralı aboneliğimiz için çok yavaş olduğu gerekçesiyle aradığımızda çalışanınız hızı artırdığını, hız testi yapmamızı, sonucun 6 ile 8 Mbps arasında çıkarsa normal olduğunu söylemiş. Ne 6'sı ne 8'i?

Kübra 508 Okunma

Cevaplar

 • Kübra29 Ocak 2017

  Şikayetimde zaten belirttim abone numarasını, nasıl bulamıyorsunuz?

 • TurkNet Temsilcisi23 Ocak 2017

  Merhaba Kübra Hanım, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamış olup aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmediğiniz için size destek olamamaktayız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kübra21 Ocak 2017

  Ya kardeşim şaka mısınız, sorunlu musunuz, başa bela mısınız? Ekimdeki şikayetime ocakta kayıtlı aboneliğiniz yok diye cevap yazıyorsunuz. Defalarca kez aynı meseleden sorun yaşadık zaten sizle. Defalarca kez de abonelik hizmet numarasını ve kayıtlı telefon numarasını tarafınıza bildirdim. Bir işe yarıyormuşsunuz gibi kaç ay sonra saçma sapan cevap yazmayın.

 • TurkNet Temsilcisi21 Ocak 2017

  Merhaba Kübra Hanım, İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili size yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizden kayıtlı abonelik bulunamamıştır. Aboneliğinize ulaşabileceğimiz müşteri numaranızı ya da kayıtlı irtibat numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi18 Ekim 2016

  DÜZELTME; Merhaba Kübra Hanım, Turknet olarak yüksek hızda interneti kullanıcılarımızın en doğal hakkı olarak görüyor ve altyapının desteklediği en yüksek hızı sunarken, ekstra bir ücret talep etmiyoruz . Ayrıca sektör ortalamasının çok üstünde sunduğumuz 150 GB yüksek AKN ile alabileceğiniz en yüksek hızdan maksimum seviyede yararlanmanızı hedefliyoruz. Ancak mevcut altyapı teknolojilerinde internet hızı, bağlı bulunduğunuz santrale olan uzaklığınız, optimizasyon için gerekli teknik ayarlar, modeminiz veya ev içi tesisatınızın kalitesi gibi nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir. Şikayetinizle ilgili olarak bizim tarafımızdan yapılabilecek teknik işlemler varsa yapmak ve interneti altyapınızın desteklediği en yüksek hızda kullanmanızı sağlamak isteriz. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kübra18 Ekim 2016

  Bilgin Bey derken? Önce müşterinizi öğrenin siz en iyisi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön