14 Ekim 2016

TurkNet Her Akşam Çekilmez Ping Süreleri.

1 haftadır akşamları yurtiçi ve yurtdışı pinglerim anormal oranda yükseliyor. Herkesi abone yapmak için harcadıkları zamanı altyapı ve router trafik maliyetleri için yapmıyorlar, anlaşılan kapasitelerinden fazla abone almışlar.

Akşamları 20:00 24:00 arası sunucuyla vs. alakası yok 10'dan fazla test yaptım hepsi böyle. Almanya pingim 140ms - 200ms; yurtiçi pingim 40ms değerlerine kadar çıkıyor. Normalde 49-50ms Almanya,
yurtiçi de 9-10ms oluyordu.

Mustafa 647 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba Mustafa Bey, Yaşadığınız ping sorunu nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. TurkNet’te yüksek performans ve kullanılabilirlik önceliktir. Bu alanda her zaman en iyi operatör olmak istiyoruz ve %100 kesintisizlik hedefi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Ancak, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerle abonelerimiz zaman zaman bizim de istemediğimiz ping sorunları yaşayabiliyorlar. Çözüm adına gerekli tüm işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlayıp, sizlere bilgi vereceğiz. Konuyu 11013612 kayıt numarasıyla ayrıca takip edeceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön