17 Eylül 2016

TurkNet Hattım Kapalı Görüşmeye.

07.09.2016 tarihinde borcumu ödedim, üç iş günü içinde açılacağı söylendi. Defalarca aramama rağmen her seferinde açılacağı söyleniyor, hattınız iptal değil diyorlar ama hattım ve internetim hala kapalı. Bugün ay 17.9.2016 müşteri hizmetlerinin söylediği "bizim yapacak bir şeyimiz yok, bizim yetkimizde değil". O halde kim yetkili orada? Cevap yok.

Hasan 51 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi18 Ocak 2017

    Merhaba Hasan Bey, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup teknik ekiplerimiz tarafından donanımsal destek almanız gerektiğine dair 20.09.2016 tarafınızla yaptığımız görüşmede mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi19 Eylül 2016

    Merhaba Hasan Bey, Oluşan bir dönem faturasının son ödeme tarihi üzerinden +45 gün sonra faturanın ödenmemesi halinde hizmetiniz geçici olarak durdurulur/kullanıma kısıtlanır. Ödemeler yapılan kanala göre hizmet aktivasyonu değişkenlik göstermektedir. Kredi kartı ile online işlem merkezi ve sesli yanıt sistemi üzerinden yapılan ödemelerde en geç 30 dakika içerisinde hizmet kullanıma hazır hale gelir. Banka ve Posta kanallarından yapılan ödemelerde 2 saat içerisinde açılmaktadır. Diğer ödeme noktalarından yapılan ödemelerde 1 iş günü içinde hizmet aktivasyonu yapılmaktadır. Hizmetinizin durdurulduğu/kullanıma kısıtlandığı ayın son gününe kadar ödeme yapmazsanız hizmetiniz borcundan dolayı kullanıma kapatılır. Ödeme yapıldıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde kullanıma açılır. Şikayet ettiğiniz konu özelinde hizmetinize ait yaşanan farklı bir durum olup olmadığını 10813463 numaralı kayıtta inceleyerek, sizlere bilgi vereceğiz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön