24 Ağustos 2013

TurkNet Hat Sorunu Arap Saçına Döndü!

Dükkanımız vardı ve babam duruyordu. Birileri gelip hem dükkan hemde ev telefonumuzu Turknet yaptırmış. Babamda okumadan falan yaşlı diye imzalamış.2 yıldır bu hatlarla uğraşıyoruz. Bir diğer firmaya para yatırıyoruz , birde Turknet'e. Sorunumuz hatlarımızı tamamen Turknet'ten çıkarmak istiyoruz. Turknet'i arıyorum , takibe düşmüşünüz deyip avukatı aratıyor. Avukatla 5-6 kere konuştum burada borcunuz çıkmıyor diyor Turknet'i arayın diyor.

Diğer firmaya gidip hattı iptal ettirmek istiyoruz, bu sefer onlarda siz Turknet'tesiniz deyip iptal etmiyorlar. Ben anlayamadım bu işi. Lütfen bize dönüş yapın ve şu hatları kapatalım bir yasal işlemimiz sıkıntımız kalmasın.

Feyyaz 158 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimizce incelenmiş olup 26.08.2013 tarihinde yapılan görüşmemizde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TurkNet ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 288 80 80 numaralı Çağrı merkezimi’zi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. Tel: 0850 288 80 80 e-posta:[email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön