01 Kasım 2016

TurkNet Hat Açılma Süresi!

18.10.2016 tarihinde işlemlerine başladıkları internet başvurumu neredeyse her gün aramama ve "aciliyetini bildiriyorum" demelerine rağmen bir işi tamamlayamadılar. Sen bir ay bedava internet versen ne olacak müşterini mağdur ettikten sonra. Bir de 5 ile 7 iş günü içerisinde işlemler tamamlanacak diye kandırıyorlar.

Erdem 752 Okunma

Cevaplar

 • Erdem 16 Kasım 2016

  Iptal için başvurdum. Onun için bile hala bekliyoruz. bu da 7 is gununde sonuclanacakmis. Bir ay kadarda bunu bekleriz artık.

 • Erdem 12 Kasım 2016

  12.11.2016 Hala verilen cevap ayni. artık hat için başvuru iptalimi istedim.

 • Erdem 12 Kasım 2016

  12.

 • Erdem 11 Kasım 2016

  Bundan sonra buraya her hafta şikayet yazacağım. Bir ayda internet bağlanmazmı ya. Hangi devirde yaşıyoruz. Her aramamda durumun aciliyetini not düşüyorsunuz ama sanırım ya okuyan yok ya da gerçekten siz bu işi beceremiyorsunuz. Lütfen cevabınızı diğer cevaplardan kopyala - yapıştır yapmayın. Düzgün bir açıklamaya hakkımız var.

 • Erdem 09 Kasım 2016

  nasıl ilgilendiyseniz hala bir gelisme yok. Insallah 2017de baglarsiniz internetimi. Hangi çağda yaşıyoruz anlamadım.

 • Erdem 01 Kasım 2016

  Kopyala - yapıştır çözüm istemiyorum. Herkese aynı cevabı vermişsiniz. i

 • Erdem 01 Kasım 2016

  3 ila 5 gün gibi kısa bir sürede mi arayıp bilgilendireceksiniz.

 • TurkNet Temsilcisi01 Kasım 2016

  Merhaba Erdem Bey, TurkNet olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, üyeliğinizin başında size yaşadığınız sorun için özür dileriz. Normalde TurkNet'te aktivasyon işlemleri 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda nakilin gerçekleşeceği operatör ya da ortak altyapı kaynaklı işlemler uzamakta ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Biz hizmetinizin biran önce başlaması için ilgili kurumlarla hızlıca gerekli görüşmeleri yapacağız. En kısa sürede sizi arayarak işlemlerinizle ilgili bilgilendireceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön