03 Kasım 2015

TurkNet Hala Bağlantım Tamamlanmadı!

15.09.2015'te nakil başvurusu yaptım. 7 gün içinde nakil işlemleri tamamlanır diye belirttiler ama 15 gündür gelip iki kabloyu bağlayamadılar. Telefonda defalarca konuştum ancak sonuca ulaşamıyorum. Müşteri temsilcileri sallama cevaplar veriyor. Altı üstü Fetihtepe mahallesinde iki kablo bağlamak bu kadar mı zor?

Tuğrul 260 Okunma

Cevaplar

 • Tuğrul'un Teşekkür Mesajı12 Kasım 2015

  İlginize teşekkür ederim. Sorunum çözüldü.

 • Tuğrul05 Kasım 2015

  İş değişikliği nedeniyle nakil istedim fakat taşındığım yerde altyapı olmadığı için nakil yapamıyorlar. Türk Telekom'a dilekçe vermem gerektiğini söylediler. TurkNet'in uğraşması gerekirken 15 gündür beni uğraştırıyolar üstelik kullanamadığım halde boşuna fatura ödeyeceğim. Bu hizmeti bana vermek zorundalar. Ben bunun karşılığında sözleşme yaptım altyapı olmaması benim problemim değil ya bana altyapı sorununu çözüp vermek zorundalar ya da hiçbir şekilde ücret talep etmeden hizmet iptalimi gerçekleştiricekler. Bir an önce şu nakil sorunu çözün.

 • TurkNet Temsilcisi04 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden gerekli kontroller yapılmış olup mevcut durumda nakil işlemlerinin altyapı sorunlarından dolayı uzun sürdüğü 04.11.2015 tarihinde nakil işleminizin tamamlandığı sizlerle yapılan görüşmede teyit edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi04 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9036537 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • TurkNet Temsilcisi03 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön