07 Ocak 2016

TurkNet Haksız Üyelik.

Ağustos ayı gibi kendisinin T******e çalıştığını söyleyen bir adam annemi arayarak artık faturalar bir oluyor ev telefonu ve internetti 79 TL ödemeniz için size bir arkadaş yönlendireceğim diye yanıltıyor. Daha sonra bizim taahhütlü olan T*****T aboneliğimiz iptali üzerine 250 TL taahhüt cezası uygulanıyor ben TurkNet müşteri hizmetlerini aradığımda bunun yarısını karşılamak için faturamı E-mail yoluyla onlara yollamam gerektiğini söylediler. Yolladım fakat çeşitli bahanelerle ödemediler! Şimdi bu borç avukatta 250 TL'yerine 561 TL oldu. Beni yanıltıp bana yardımcı olmayan bu firma yüzünden boşu boşuna 561 TL ödeyeceğim ve gerekli kurumlara başvurumu yapacağım.

Hande 348 Okunma

Cevaplar

  • TurkNet Temsilcisi22 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinize ilişkin sistemde yer alan irtibat numaralarınızdan size ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi08 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapılan görüşme neticesinde şikayetinizin detayları öğrenilmiş olup, 9562619 numaralı kayıtla takip altına alınmıştır. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • TurkNet Temsilcisi07 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0850 288 8080 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ve [email protected] mail adresimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön